Get Adobe Flash player

Hledat


Zdravotnické přístroje jsou součástí každé medicínské praxe. Ať už se jedná o nové nebo použité přístroje, musí být lékařské vybavení schopné uspokojit potřeby těch, kteří je budou používat. Zařízení musí fungovat spolehlivě a snadno se udržovat.


Nové zdravotnické přístroje jsou velmi nákladné. Z tohoto důvodu je nákup použitého vybavení reálnou možností pro mnoho lékařských praxí a zařízení.

povoleni SUJB
Nákup použitého zdravotnického zařízení, nemusí nutně znamenat nákup podřadného vybavení. Většina použitého medicínského zařízení byla požívána profesionály, způsobem úměrným k jeho vysoké pořizovací ceně a účelu a pravidelně kontrolována  autorizovaným servisem výrobce. Toto zaručuje, že novému vlastníku bude zařízení nebo přístroj ještě mnoho let spolehlivě sloužit.

Pokud pro svou zdravotnickou praxi hledáte určitý použitý zdravotnický přístroj nebo zařízení, obraťte se prosím z důvěrou na nás. Zařízení pro Vás, buď v naší nebo nabídce našich obchodních partnerů, vyhledáme a sestavíme Vám cenovou nabídku.


Stejný způsobem lze také postupovat, pokud se rozhodnete rozšířit své stávající, již několik let dobře sloužící, zařízení. (např. doplnit ultrazvuk o další ultrazvukové sondy) Stačí nám zaslat specifikaci Vašeho přístroje a požadovaný způsob rozšíření.


Firma SoTrade s.r.o. disponuje povolením Státního úřadu pro jadernou bezpečnost pro nákup a prodej zařízení RTG a CT.

Pro zaslání poptávky na přístroj nebo zařízení: ZDE.
Banner