Get Adobe Flash player

Hledat

Sháníte servis a opravy zdravotnické techniky? Jste tu správně

Jezdíte pravidelně s autem do servisu? Chodíte k lékaři na preventivní prohlídky? Podobně je potřeba se starat o zdravotnickou techniku, laboratorní vybavení a lékařské pomůcky bez ohledu na to, jak staré či nové jsou. Jen tak se na ně budete moci vždy spolehnout a být vždy připraveni poskytnut svým klientům ty nejlepší služby. Přesně takový servis vám naše společnost dokáže zajistit a zároveň samozřejmě provádíme i opravy zdravotnické techniky v případě, že už se objevil nějaký problém. Rychle, spolehlivě a přitom za vynikající ceny.

Opravy zdravotnické techniky – stačí si objednat pomoc

Potřebujete objednat opravu některé z pomůcek, kterou používáte ve své laboratoři či ordinaci? Připravili jsme pro takové případy jednoduchý objednávkový formulář, do něhož stačí vložit popis problému, kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme, abychom zajistili opravy zdravotnické techniky.

Můžete si zároveň zaškrtnout možnost, zda budete po dobu opravy požadovat náhradní zařízení a my se pokusíme tento vás požadavek urychleně splnit. Zaměřujeme se především na opravy ultrazvukových sond a přístrojů – předem vám pošleme  cenovou nabídku. Díky přitom můžete ušetřit až polovinu ceny nové sondy, bez níž se díky našemu zásahu obejdete.

Repasovaná zdravotnická techniky, záruka spokojenosti

Zároveň vám můžeme nabídnout k prodeji repasované sondy, které jsme vykoupili od jiných zdravotnických zařízení, prověřili jejich funkčnost a za jejichž výkon garantujeme. V našem e-shopu si můžete zakoupit i další vybavení pro ordinace a laboratoře, které vykupujeme od prověřených zdravotnických zařízení a nabízíme k dalšímu prodeji.

Chcete naopak zařízení, které už nevyužíváte, prodat? I to je samozřejmě možné, rádi ho od vás vykoupíme. Budeme však rádi, když se s námi spojíte co nejdříve, nemá smysl, abyste zařazení někde skladovali. Mohlo by se to navíc podepsat na jeho funkčnosti.

Ozvěte se, najdeme pro vás nejvhodnější zařízení a zajistíme opravy zdravotnické techniky

Zaměřujeme se na kvalitní vybavení pro zdravotnická zařízení, která prochází pravidelným servisem. Obraťte se proto na nás s důvěrou i  případě nestandardních požadavků, budeme se snažit vám vyhovět a najít co nejlepší řešení.