Get Adobe Flash player

Hledat

 

Vybavení pro ordinace a laboratoře – vysoká kvalita za nízké ceny

Nakupovat u nás je snadné, pokud víte, co potřebujete. A to nejspíše víte, když jste se rozhodli rozjet vlastní ordinaci nebo laboratoř.  Budeme se vám to snažit co nejvíce usnadnit, a proto nabízíme k prodeji použitou zdravotnickou a laboratorní techniku, která vám může usnadnit začátky.

Výborně však poslouží i zavedeným praxím, které nutně nepotřebují nejšpičkovější modely, protože jejich nárokům a potřebám klientů naprosto vyhoví i standardní a několik let staré přístroje. Své služby samozřejmě nabízíme i zařízením, která chtějí takové vybavení prodávat. Spokojení tak mohou být nakonec všichni, kdo potřebují například spolehlivé lékařské pomůcky. Náš bazar je pro vás bude mít.

Vybírejte rychle, nakupujte hned, medicínský bazar je tu pro vás

Hlavní nabídku najdete v záložce označené jako e-shop, kde si můžete podle jednotlivých medicínských výborů prohlížet konkrétní nabídku přístrojů, které jsou k mání například pro endoskopická vyšetření, gastroenterologii nebo například fyzioterapii. Nejsme velkobchod a nemáme proto skladem velké zásoby, proto doporučujeme, pokud narazíte na přístroj, který vás zaujal, jeho nákup neodkládat. Druhý podobný se v dohledné době v nabídce objevit nemusí.

Jak nakupovat  a prodávat na medicínském bazaru

Pokud jste přístroj, který sháníte, v našem e-shopu nenašli, zadejte si poptávku po něm, pokud nějaký přístroj nebo laboratorní techniku chcete naopak prodat, použijte odkaz na vložení nabídkového inzerátu. Obojí je rychlé, jasné a přehledné. Kdybyste přesto potřebovali něco ujasnit, spojte se s námi, rádi vám pomůžeme. Zajišťujeme obchodní transakce v Česku i do zahraničí.

Jakmile se rozhodnete pro nákup, stačí zaplatit  - v případě potřeby vám můžeme domluvit splátkový kalendář – a spolehnout se na dopravu, kterou vám dokážeme zajistit velice rychle.

Medicínský bazar – nákup, prodej, servis. Rychle a spolehlivě.

Na naši společnost se můžete obrátit i v případě, že potřebujete servis zdravotní techniky a to bez ohledu na to, kde jste ji zakoupili.  Opravu si můžete objednat okamžitě a to rovněž velice jednoduše.